gremont

Podkłady podłogowe najprościej rzecz mówiąc to część podłogi, która znajduje się nad posadzką. Specjalna warstwa wyrównująca podłogi jest niezbędna dla prawidłowego ułożenia paneli lub deski trójwarstwowej. Trwałość podłogi zależy nie tylko od wykończenia posadzki, ale również od zastosowanego podkładu. W dzisiejszych czasach do wyboru mamy podkłady tradycyjne np. Secura max – Doskonale izoluje podłogę od zimna, posiada najwyższy współczynnik oporu cieplnego.gremont

 

Podkłady podłogowe Multiprotec 1000

gremont

Podkład Multiprotec 1000 może pochwalić się bardzo niskim współczynnikiem oporu cieplnego
R do 0,006 m²K/W, dzięki czemu zapewnia doskonałą efektywność ogrzewania podłogowego.
Jest to doskonała propozycja przede wszystkim dla tych osób, które chcą zaoszczędzić na ogrzewaniu podłogowym. Multiprotec 1000 poprawia także komfort akustyczny poprzez skuteczne wyciszenie podłogi, a co najważniejsze podkład ten doskonale wycisza nawet te dźwięki, które słyszalne są w pomieszczeniach poniżej. Jest to w chwili obecnej jeden z najlepszych podkładów do pomieszczeń o bardzo dużym natężeniu ruchu, ponieważ może pochwalić się dobrym współczynnikiem odporności na obciążenia.

gremont

Multiprotec 1000 to doskonały podkład pod ogrzewanie podłogowe, który w ostatnim czasie cieszy się olbrzymim zainteresowaniem.

 

Podkłady Optima Thermo Aquastop

gremont

 

W ostatnim czasie bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się także podkłady podłogowe Optima Thermo Aquastop, które w swojej cenie i w swojej

 

klasie nie mają sobie równych. Optima Thermo Aquastop doskonale niweluje punktowe nierówności podłoża. Co najważniejsze podkład ten posiada zintegrowaną barierę paroizolacyjną AQUASTOP, dzięki czemu można go wykorzystać nawet na zwykłej wylewce betonowej. Mało kto zdaje sobie sprawę z tego, że bardzo wielu producentów podłóg laminowanych nie udziela gwarancji na swoje produkty, jeżeli nie zostanie zastosowana paroizolacja. Podkłady Optima Thermo Aquastop to najlepsze rozwiązanie przede wszystkim do pomieszczeń o średnim natężeniu ruchu.

 

 

 

gremont