Drzwi wewnętrzne

Drzwi wewnętrzne – Pajęczno

Idealne drzwi wewnętrzne powinny być solidne, trwałe, bezproblemowe w użytkowaniu i estetyczne. Ich rola jest nie do przecenienia: strzegą prywatności domowników, tłumią hałasy, zapobiegają nadmiernemu rozprzestrzenianiu się zapachów. Nawet, jeśli przy aranżacji wnętrz jesteśmy zwolennikami otwartych przestrzeni, istnieją takie pomieszczenia, których nie sposób sobie wyobrazić bez drzwi. Dlatego urządzając dom czy mieszkanie warto wybrać takie drzwi wewnętrzne, które w 100 proc. spełnią nasze oczekiwania. Tę samą zasadę warto zastosować, jeśli szukamy drzwi wewnętrznych do biura, urzędu, zakładu produkcyjnego, zakładu usługowego itp.
Nasza firma oferuje Państwu szeroką gamę różnorodnych drzwi wewnętrznych najlepszych producentów na rynku. W naszym asortymencie znajdziecie drzwi Porta, Pol-Skone, DRE oraz drzwi Verte, Ego Line i Erkado.

Drzwi przesuwne, przeszklone i wiele innych

Jesteśmy przekonani, że w ofercie Gremont znajdziecie dokładnie takie drzwi wewnętrzne, jakich potrzebujecie. Oferujemy drzwi jedno- i dwuskrzydłowe, prawe lub lewe, z dowolnie wybranego materiału, z różnego rodzaju przeszkleniami. Drzwi pokojowe, które Wam oferujemy, w zależności od Waszych potrzeb, mogą być drzwiami tradycyjnymi, montowanymi w ościeżnicach, ale mogą być także drzwiami przesuwnymi.
W tej drugiej grupie drzwi dostępne są zarówno drzwi przesuwne naścienne, jak i drzwi przesuwne montowane w tzw. kasecie konstrukcyjnej (chowane).
Jako eksperci nie zapominamy również o drzwiach wewnętrznych montowanych w pomieszczeniach użytkowych, czyli o tzw. drzwiach technicznych. Również w tej kategorii produktów posiadamy duży wybór najlepszych na rynku modeli.
Dodatkowo oferujemy naszym klientom usługę profesjonalnego montażu, pomiaru i wyceny.

Czy ta treść jest przydatna? Podziel się nią ze znajomymi!
Call Now Button