Panele podłogowe

Panele podłogowe – Pajęczno

Panele uznawane są za jedne z najtrwalszych oraz najłatwiejszych w montażu elementów stolarki podłogowej. Znajdują zastosowanie zarówno w domach i mieszkaniach, jak i salonach handlowych oraz innych obiektach użyteczności publicznej. W przeciwieństwie do wielu innych metod wykończeniowych, panele podłogowe cechują się bardzo dużą odpornością na zarysowania. Są również wyjątkowo łatwe do utrzymania w czystości. Do zachowania ich w doskonałym stanie wystarczy zazwyczaj standardowy preparat czyszczący zmieszany z wodą, dzięki czemu stosowanie specjalnych środków pielęgnacyjnych nie jest konieczne.

Parametry paneli podłogowych

Decydując się na wybór paneli podłogowych, warto dokładnie zapoznać się z prezentowaną na rynku ofertą. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów, producenci starają się przygotowywać warianty paneli wykonane z rozmaitych materiałów oraz posiadające zróżnicowane parametry. Panele dostępne w naszej ofercie różnią się między sobą odcieniem, fakturą, grubością oraz klasą ścieralności. Na podstawie tych właściwości mogą Państwo wybrać rozwiązania, które najlepiej sprawdzą się w Waszych pomieszczeniach, dopasowując je m.in. do natężenia ruchu. W ofercie salonu Gremont znaleźć można produkty uznanych producentów, takich jak Aurum, Egger, Krono Original, Kronopol, Kronopol Platinium, Modern czy Swiss Krono.

Panele drewniane i winylowe

Niezwykle popularne panele drewniane doskonale oddają piękno rozmaitych gatunków drewna, takich jak dąb, jesion, orzech czy wiąz. Poszczególne produkty wyróżniają się stylowym usłojeniem oraz interesującą kolorystyką, dzięki czemu idealnie nadają się do zastosowania w obiektach mieszkalnych oraz biurowych. To jeden z najpopularniejszych rodzajów podłóg drewnianych. W naszej ofercie nie brakuje również paneli winylowych, charakteryzujących się prostotą montażu oraz dużą elastycznością. Szczególnym rodzajem tych paneli są wielowarstwowe panele korkowe marki Wicanders, wyróżniające się m.in. naturalnymi, drewnianymi wzorami. Ich zewnętrzna warstwa wykonana jest właśnie z winylu.

Akcesoria i dodatki do montażu paneli podłogowych – Pajęczno

Salon Gremont oferuje Państwu również wysokiej jakości akcesoria oraz dodatki niezbędne przy montażu paneli podłogowych. Jednym z nich są podkłady pod panele. Jest to specjalna warstwa, którą kładzie się między posadzkę a panele. Redukuje ona wszelkie nierówności posadzki. Podkłady mają również funkcję izolacyjną, zmniejszającą utratę ciepła.
Innym dodatkiem, bez którego trudno sobie wyobrazić profesjonalny montaż paneli są listwy przypodłogowe montowane na styku podłogi ze ścianą. Nasi klienci mogą wybierać spośród wielu rodzajów listw, różniących się między sobą materiałem, z którego są wykonane, kolorem, profilem (wklęsłe, wypukłe, proste), wysokością oraz grubością.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszym asortymentem. Ceny poszczególnych produktów znajdujących się w naszej ofercie zależą przede wszystkim od ich parametrów technicznych, rodzaju wykończenia oraz indywidualnie przypisywanej klasy.

[vc_pdf_embed url=”https://gremont.pl/wp-content/uploads/2021/01/AURUM-2020-katalog-PL.pdf”]
Czy ta treść jest przydatna? Podziel się nią ze znajomymi!
Call Now Button