Panele podłogowe

W tej kategorii znajdą Państwo rozbudowaną ofertę paneli podłogowych. będących bardzo popularnym sposobem wykończenia podłóg. Do największych atutów tego rozwiązania należy przede wszystkim elegancki i estetyczny wygląd, a także korzystna cena oraz bardzo duża wytrzymałość. Dzięki ogromnej ilości dostępnych wzorów i kolorów, prezentowane produkty są w stanie zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów. Proponowane panele podłogowe mogą być doskonałą wizytówką każdego wnętrza. 

 

Panele podłogowe

Panele uznawane są za jedne z najtrwalszych oraz najłatwiejszych w montażu elementów stolarki podłogowej. Znajdują zastosowanie zarówno w domach oraz mieszkaniach, jak i salonach handlowych oraz innych obiektach publicznych. W przeciwieństwie do wielu innych metod wykończeniowych, panele podłogowe cechują się bardzo dużą odpornością na zarysowania. Są również wyjątkowo łatwe do utrzymania w czystości. Do zachowania ich w doskonałym stanie wystarczy zazwyczaj standardowy preparat czyszczący zmieszany z wodą, dzięki czemu stosowanie specjalnych środków pielęgnacyjnych nie jest konieczne. 

Parametry paneli podłogowych

Decydując się na wybór paneli podłogowych, warto dokładnie zapoznać się z prezentowaną na rynku ofertą. Wychodząc na przeciw największym oczekiwaniom klientom, producenci starają się przygotowywać warianty wykonane z rozmaitych materiałów oraz posiadające zróżnicowane parametry. Prezentowane panele podłogowe różnią się od siebie między innymi odcieniem, fakturą, grubością oraz klasą ścieralności. Na podstawie tych właściwości mogą Państwo wybrać rozwiązania, które najlepiej sprawdzą się w pomieszczeniach o określonym natężeniu ruchu. W ofercie salonu Gremont znaleźć można produkty uznanych producentów, takich jak Aurum, Egger, Krono Original, Kronopol, Kronopol Platinium, Modern czy Swiss Krono.

Panele drewniane i winylowe

Niezwykle popularne panele drewniane doskonale oddają piękno rozmaitych gatunków drewien, takich jak dąb, jesion, orzech czy wiąz. 
Poszczególne produkty wyróżniają się stylowym usłojeniem oraz interesującą kolorystyką, dzięki czemu idealnie nadają się do zastosowania w obiektach mieszkalnych oraz biurowych. W ofercie nie brakuje również paneli winylowych, charakteryzujących się prostotą montażu oraz dużą elastycznością. Ceny poszczególnych prezentowanych w ofercie produktów, zależą przede wszystkim od ich parametrów technicznych, rodzaju wykończenia oraz indywidualnie przypisywanej klasy. 

Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem salonu Gremont.