Gremont

Drzwi zewnętrzne

Solidne i trwałe drzwi zewnętrzne – Pajęczno

Sklep, biuro, zakład produkcyjny, zakład usługowy i wiele innych – niezależnie od przeznaczenia budynku – drzwi, które do niego prowadzą wybieramy z rozwagą, szukając najlepszych rozwiązań.

Ze szczególną troską podchodzimy do wyboru drzwi zewnętrznych do naszych domów i mieszkań.

Spełniają one bowiem wiele istotnych funkcji:
• zapewniają bezpieczeństwo,
• chronią prywatność,
• wpływają na wygląd głównej fasady,
• powinny też chronić przed utratą ciepła (właściwie dobrane drzwi zewnętrzne mają duży wpływ na poziom energooszczędności budynku; stąd tak ogromną rolę odgrywa ich odpowiednie dopasowanie do otworów drzwiowych, dopasowanie skrzydła do ramy ościeżnicy, zastosowanie odpowiednich uszczelek),
• chronią przed przenikaniem do wnętrza pyłków, owadów itp.

Drzwi wejściowe – Pajęczno

Drzwi wejściowe do mieszkań, choć różnią się nieco od drzwi zewnętrznych do domów, również pełnią bardzo ważną rolę: dają poczucie bezpieczeństwa. Podobnie jak w przypadku typowych drzwi zewnętrznych, powinny być wykonane z solidnych materiałów. Postaw na drzwi antywłamaniowe. Szukając ich, warto zwrócić uwagę na odpowiednie atesty oraz klasę antywłamaniową. W przypadku tych drzwi ogromna rolę odgrywa również profesjonalny montaż oraz dobrze wykonany pomiar (nasza firma świadczy takie usługi). Oczywiście, podobnie jak w przypadku drzwi wewnętrznych, wybierając drzwi wejściowe do mieszkania czy typowe drzwi zewnętrzne, należy zwrócić uwagę na ich estetykę. Na szczęście, dzięki ogromnemu wyborowi drzwi, jaki mamy dziś na rynku – w tej sprawnie nie trzeba chodzić na kompromis.

Zapraszamy Państwa do wyboru drzwi z naszej oferty. Znajdziecie w niej trwałe, solidne i sprawdzone drzwi zewnętrzne znanych i cenionych producentów: CAL, Martom, KR Center, Gerda. Posiadamy różne typy drzwi zewnętrznych i wejściowych: drzwi drewniane, drzwi z przeszkleniem i wiele innych.

 

Drzwi wejściowe i ich rodzaje

Drzwi zewnętrzne to jedna z najważniejszych decyzji przy wykańczaniu domu. Drzwi wejściowe przede wszystkim chronią Twoje mieszkanie przed utratą ciepła w zimie oraz przed nieproszonymi gośćmi. Nie pozwalają na przedostanie się pyłków lub kurzu. Drzwi zewnętrzne do domu pełnią także barierę akustyczną. Zabezpieczają mieszkanie przed niechcianymi dźwiękami z ulicy lub od sąsiadów.

Oferujemy:

  • drzwi zewnętrzne drewniane,
  • drzwi zewnętrzne stalowe,
  • drzwi zewnętrzne aluminiowe,
  • drzwi zewnętrzne z PVC.

 

Drzwi zewnętrzne drewniane są jednym z najpopularniejszych wyborów przy wykańczaniu mieszkania. Są wizytówką Twojego domu, ale także doskonale chronią przed światem zewnętrznym. Drzwi zewnętrzne metalowe to doskonałe rozwiązanie, jeśli potrzebujesz bardziej wytrzymałej opcji. Warto pomyśleć także nad nieco bardzie wytrzymałymi drzwiami, takimi jak drzwi techniczne, które sprawdzą się nie tylko w domu, ale także w różnych firmach. Świetnie chronią przed wejściem niepowołanych osób.

 

Funkcje drzwi zewnętrznych

Drzwi wejściowe pełnią zarówno funkcję estetyczną, jak i zabezpieczają Twoje mieszkanie przed otoczeniem zewnętrznym. Drzwi zewnętrzne do domu powinny mieć wysoką izolacyjność termiczną, akustyczną, a także solidne zabezpieczenia antywłamaniowe.

Drzwi wejściowe do domu wyróżniają się dużą odpornością na warunki atmosferyczne. Możesz być pewny, że w zimie będą zabezpieczać Cię przed utratą ciepła. Drzwi wejściowe powinny także zadowalać nas estetycznie. Zdajemy sobie sprawę, że każdy klient ma inne preferencje, dlatego stworzyliśmy bogatą ofertę drzwi zewnętrznych. Mogą Państwo przebierać w kolorach, wzorach oraz stylach.

 

Drzwi wejściowe do domu

W naszej ofercie posiadamy również przeszklone drzwi wejściowe, które są bardzo stylowe i modne. Oferujemy drzwi zarówno z pionowymi, jak i poziomymi paskami szkła.

Nasz asortyment wyposażony jest także w solidne drzwi wewnętrzne, w tym bardzo modne drzwi przesuwne, dzięki którym zaoszczędzisz dużo miejsca w Twoim mieszkaniu.

Znajdą Państwo u nas wyłącznie wysokiej jakości drzwi zewnętrzne do mieszkania. Są niezwykle solidne i wytrzymałe, dzięki czemu posłużą na wiele lat. Proponujemy drzwi wejściowe od sprawdzonych producentów. Jeśli nie wiedzą Państwo, na jakie drzwi się zdecydować, warto poprosić naszych ekspertów o pomoc. Zawsze chętnie doradzimy i pomożemy podjąć najlepszą decyzję. Z naszych usług mogą skorzystać klienci z Pajęczna i okolic. Zapraszamy!

 

GremontGremont

 

Czy ta treść jest przydatna? Podziel się nią ze znajomymi!