Gremont

Panele winylowe Prestige floor

Gremont

Panele winylowe – ciepła i komfortowa podłoga

Panele winylowe Prestige Floor – Montaż w cenie

MONTAŻ PANELI PRESTIGE W CENIE!

Gremont

Podłogi panelowe i drewniane przyzwyczaiły nas do przyjemnego ciepła i elegancji – niestety do niedawna było to zarezerwowane tylko dla salonów czy sypialni, gdzie ryzyko uszkodzenia podłogi przez wodę i wilgoć jest bardzo małe. Teraz panelową podłogą możemy cieszyć się nawet w łazience.

Panele stworzone dla łazienek i kuchni

Klasyczne rozwiązania są dobre, ale nie zawsze trafiają w nasze preferencje – tak jest również w przypadku zimnych podłóg z takich materiałów jak płytki ceramiczne czy kamień. Jeśli nie posiadamy ogrzewania podłogowego, to płytki w łazience mogą być wyjątkowo nieprzyjemne, szczególnie gdy wychodzimy na nie wprost z gorącej kąpieli. Dla takich właśnie potrzeb powstały panele winylowe Prestige Floor, które są idealnym rozwiązaniem dla naszych łazienek i kuchni. Zastosowane w nich materiały oraz nowoczesne pod względem technologicznym rozwiązania sprawiły, że niestraszna im wszechobecna wilgoć i skraplająca się para wodna.

Najnowsza generacja podłóg z rdzeniem SPC

Panele winylowe Prestige Floor w swoim przekroju przypominają kanapkę, ponieważ składają się z kilku warstw, a każda z nich posiada wyjątkowe właściwości. Oprócz polichlorku winylu niezwykle istotną warstwą jest rdzeń SPC. Jego głównymi składnikami są kompozyty mineralne, takie między innymi jak wapień, oraz różnego rodzaju stabilizatory, które mają zasadniczy wpływ na ich wytrzymałość i odporność na różnorodne czynniki. Dlatego właśnie panele winylowe Korner Prestige są całkowicie odporne na wodę, a także mechaniczne uszkodzenia. Podłoga jest idealnie sztywna i stabilna – zupełnie jak z płytek, ale znacznie bardziej komfortowa w codziennym użytkowaniu. Co istotne – są one również bardzo łatwe w montażu – dzięki zastosowaniu specjalnych zamków, które ułatwiają i przyspieszają montaż.

Podłogi winylowe kompatybilne z ogrzewaniem podłogowym

Kolejną ważną zaletą paneli winylowych Prestige Floor jest ich świetne przewodnictwo cieplne – nadają się więc jako materiał wykończeniowy do domów i mieszkań, gdzie zainstalowane jest ogrzewanie podłogowe. Nie trzeba dodawać, że ciepła podłoga  jest znacznie bardziej przyjemna w codziennym użytkowaniu i ma duży wpływ na nasze samopoczucie. Nawet jeśli więc nie posiadamy ogrzewania podłogowego, to i tak panele winylowe Korner Prestige rekompensują nam w dużym stopniu jego brak.

Elegancja w najmniejszym calu

Panele winylowe Prestige Floor dostępne są przede wszystkim w kolorystyce drewna – dzięki temu w salonie czy kuchniach uzyskamy zawsze efekt elegancji i luksusu. Są to także barwy, które bardzo łatwo dopasować do innych materiałów wykończeniowych oraz sprzętów i dodatków. Idealnie wpisują się one również w najnowsze trendy w aranżacjach wnętrz. Oczywiście wybór koloru zawsze powinien być podyktowany osobistymi preferencjami i współgrać stylistycznie z całym wnętrzem. Jak pielęgnować podłogi z paneli winylowych Korner Prestige? – Ich pielęgnacja jest równie prosta jak w przypadku płytek – wystarczy po prostu regularnie je odkurzać oraz myć wodą z odpowiednim detergentem.

Czy ta treść jest przydatna? Podziel się nią ze znajomymi!