Podłogi drewniane

Podłogi drewniane

 

W naszym asortymencie znajdą Państwo szeroki asortyment podłóg drewnianych. Naturalne deski podłogowe są uznawane za jedne z najlepszych powierzchni w domach. Są niesamowicie trwałe oraz odporne na duże obciążenia czy złamania.

Oferujemy deski drewniane lite, deski warstwowe oraz parkiety. Deski lite wykonane są z jednego elementu drewna. Deski warstwowe zaś wykonane są z kilku warstw drewna, zazwyczaj z dwóch lub trzech. Mogą być wykorzystywane między innymi przy ogrzewaniu podłogowym.

 

Deski podłogowe

Warto zdecydować się na deski podłogowe do swojego mieszkania, ponieważ są niesamowicie trwałe i odporne na wszelkie uszkodzenia, obicia czy zarysowania. Deski podłogowe są uniwersalne i prezentują się niezwykle zjawiskowo, dzięki temu pasują do każdego wnętrza.

Podłogi drewniane lite są trwałe i zużywają się w niewielkim stopniu. Deski te zapewniają także doskonałe właściwości termoizolacyjne oraz wyciszające. Naturalne deski dodadzą każdemu miejscu niezwykłego uroku i stworzą przytulną atmosferę.

Deski wykonane z litego drewna są znacznie grubsze niż panele podłogowe i deski warstwowe, dzięki temu są bardziej odporne na wszelkie obciążenia. Posiadają także właściwości antyalergiczne.

 

Naturalne deski podłogowe

Deski z litego drewna można łatwo odświeżyć, pozbywając się wszelkich rys czy plam. Nie jest konieczna wymiana całej powierzchni, wystarczy renowacja.

Podłogi drewniane możesz umieścić w niemal każdym pomieszczeniu. Doskonale prezentują się zarówno w salonie, sypialni, jak i gabinecie. Z naszych usług mogą skorzystać klienci z Pajęczna i okolic. Zawsze służymy pomocą i poradą. Zapraszamy do kontaktu!

Czy ta treść jest przydatna? Podziel się nią ze znajomymi!
Call Now Button