Gremont

Podłogi drewniane

Podłogi drewniane

 

W naszym asortymencie znajdą Państwo szeroki asortyment podłóg drewnianych. Naturalne deski podłogowe są uznawane za jedne z najlepszych powierzchni w domach. Są niesamowicie trwałe oraz odporne na duże obciążenia czy złamania.

Oferujemy deski drewniane warstwowe, które wykonane są z kilku warstw drewna, zazwyczaj z dwóch lub trzech. Mogą być wykorzystywane między innymi przy ogrzewaniu podłogowym. Co ważne, deski trójwarstwowe jonizują powietrze i nie przyciągają kurzu. Deski tego typu są także bardzo łatwe w montażu i można odnawiać je kilkakrotnie.

Podłogi drewniane są niezwykle uniwersalne i możesz umieścić je w niemal każdym pomieszczeniu. Doskonale prezentują się zarówno w salonie, sypialni, jak i gabinecie. Z naszych usług mogą skorzystać klienci z Pajęczna i okolic. Zawsze służymy pomocą i poradą. Zapraszamy do kontaktu!

Deski trójwarstwowe

Warto zdecydować się na deski podłogowe do swojego mieszkania, ponieważ są niesamowicie trwałe i odporne na wszelkie uszkodzenia, obicia czy zarysowania. Deski podłogowe są uniwersalne i prezentują się niezwykle zjawiskowo, dzięki temu pasują do każdego wnętrza. Podłogi tego typu świetnie sprawdzą się w klasycznych i minimalistycznych pomieszczeniach, ale także świetnie pasują do nowoczesnych przestrzeni.

Deski warstwowe zapewniają także doskonałe właściwości wyciszające. Warto zaznaczyć, że deski trójwarstwowe są zdecydowanie cieplejsze od płytek i podłóg kamiennych. Dzięki temu możesz po nich stąpać nawet na boso. Naturalne deski dodadzą każdemu miejscu niezwykłego uroku i stworzą przytulną atmosferę.

Deski trójwarstwowe są znacznie grubsze niż panele podłogowe, dzięki temu są bardziej odporne na wszelkie obciążenia. Posiadają także właściwości antyalergiczne.

Czy ta treść jest przydatna? Podziel się nią ze znajomymi!