O nas

Salon podłóg i drzwi - Pajęczno

Stolarka budowlana jest naszą pasją
about-us

Gremont – profesjonalny sprzedawca stolarki budowlanej. Dlaczego warto wybrać nas?

Firma Gremont to profesjonalny sprzedawca stolarki budowlanej, która jest nie tylko naszą codzienną pracą, ale przede wszystkim wielką pasją, którą zawsze staramy się podzielić z naszymi klientami. Oferujemy stylowe drzwi, deski i panele podłogowe, które wykonane są z wysokiej jakości materiałów w dbałości nawet o najmniejsze detale. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie z bardzo dużym zaangażowaniem. Jeżeli nie wiedzą Państwo jeszcze jakie panele podłogowe wybrać z naszej szerokiej oferty sprzedażowej, to służymy profesjonalnym doradztwem. Wszystkim klientom zapewniamy niezobowiązujące wyceny, dokładny pomiar i specjalistyczny montaż. Mamy najlepszych specjalistów na rynku, dzięki czemu jesteśmy w stanie podjąć się realizacji nawet najtrudniejszych i najbardziej skomplikowanych zleceń.

Eleganckie panele podłogowe – Pajęczno

W pierwszej kolejności polecamy Państwu nasze niezastąpione panele podłogowe, które doskonale sprawdzą się nie tylko w nowoczesnych, ale również w klasycznych aranżacjach wnętrz. Dla nas najważniejszym priorytetem jest zawsze zadowolenie i satysfakcja klientów, dlatego też współpracujemy wyłącznie z renomowanymi producentami paneli podłogowych takimi jak: Egger Swiss Krono, Modern, Krono Original. Stawiamy na rzetelność, pełen profesjonalizm, uczciwość i terminowość w realizacji podjętych zleceń, dzięki czemu udało nam się zdobyć wielu zadowolonych klientów.

Na naszym koncie

Zamontowane podłogi lub drzwi
2459
Domy jednorodzinne
321
Osiedla mieszkaniowe
114
Instytucje publiczne

Polecamy również sklep internetowy ale-obrazy.pl posiadający w swojej ofercie obrazy na płótnie, fototapety, obrazy na szkle i wiele innych ciekawych produktów do aranżacji wnętrz.

Find this content useful? Share it with your friends!