gremont

Jesteś osobą, która przykłada dużą wagę do jakości wystroju przestrzeni mieszkalnej i biurowej? Chcesz, żeby wnętrze Twojego mieszkania pozwalało Ci na relaks, a jednocześnie było inspirujące? Szukasz kompromisu pomiędzy klasyką na nowoczesnością? Koniecznie wykorzystaj w nim elementy drewniane lub takie, które imitują drewno.

Przytulne domowe zacisze

Elementy drewniane takie jak drzwi DRE, deski podłogowe, czy panele doskonale imitujące drewno mają ogromny wpływ na klimat panujący w całym pomieszczeniu. Ich zastosowanie sprawi, że Twoje mieszkanie stanie się bardziej przytulne. Ich prostota jest wielkim atutem, zwłaszcza jeżeli nie lubisz nachalnego przepychu. Szybko docenisz jak drewniane dodatki wpływają na estetykę domu.

gremont
Liczy się dla Ciebie jak najwyższa jakość? Doskonale się składa, ponieważ drewniane drzwi pomimo upływu lat i pojawienia się na rynku wielu nowoczesnych, syntetycznych materiałów wciąż uważane są za luksusowe. Są one wykonane z naturalnego tworzywa, które wykorzystywane jest w przestrzeni mieszkalnej człowieka od setek tysięcy lat. Wysokogatunkowe drewno jest niezwykle trwałe, a okazjonalna impregnacja wystarczy, żeby stało się odporne na uszkodzenia mechaniczne, czy niszczące działanie wilgoci.

Nowoczesna klasyka

Drewno jest surowcem ponadczasowym. Dlatego jeżeli szukasz pomysłu na urządzenie mieszkania nowoczesnego, a jednocześnie takiego, dzięki któremu wszyscy domownicy będą się czuli komfortowo – pomyśl o jego zastosowaniu.

Ekskluzywne, drewniane drzwi i podłogi stwarzają Ci wiele możliwości niepowtarzalnych kompozycji. Różnorodność estetyczna wyrobów drewnianych sprawia, że swobodnie wykorzystasz je w pomieszczeniach stylizowanych zarówno na nowoczesne, jak i tradycyjne. Naturalny wygląd drewnianych elementów powoduje, że idealnie wpisują się one w projekty minimalistyczne, a także takie, które są pełne przepychu i żywych, energetycznych barw.

Cenisz sobie niebanalne rozwiązania? Pamiętaj, ze drewno niezwykle wdzięcznie łączy się z innymi materiałami. Jeżeli chcesz stworzyć nowoczesne mieszkanie z duszą – spróbuj połączyć je za szkłem, metalem lub kamieniem.

Sielski klimat to nie wszystko

gremont

Drzwi DRE NESTOR

Za pomocą drewnianych drzwi i podłóg stworzysz nie tylko wyjątkowy, sielski klimat. Pamiętaj, że drewno najlepszej jakości ma wpływ na mikroklimat w Twoim mieszkaniu. Kiedy wchodzisz do takiego pomieszczenia, zauważasz poprawę samopoczucia. W dłuższej perspektywie czasu życie w takim domu może przyczynić się do poprawy zdrowia Twojego i Twoich najbliższych.