Panele podłogowe Metamorphose

Metamorphose
Gremont

5 rzeczy, które powinieneś wiedzieć o panelach podłogowych Metamorphose

Gremont

Panele podłogowe cieszą się ogromną popularnością. To podłogi, które są bardzo łatwe w montażu, mają świetne cechy użytkowe, a do tego są wytrzymałe. Nie można też zapominać o tym, że prezentują się świetnie i są niezwykle uniwersalne. Zalety paneli można by wymieniać jeszcze długo, ale w tym artykule skupimy się na panelach podłogowych Matamorphose i pięciu rzeczach, które powinieneś o nich wiedzieć.

Po pierwsze – wysoka odporność na ścieranie

Panele podłogowe Metamorphose charakteryzuje duża wytrzymałość. Są one zalecane do wszystkich pomieszczeń mieszkalnych oraz pomieszczeń o umiarkowanym użytkowaniu. To doskonała rekomendacja ich stosowania. Duża wytrzymałość sprawia, że można bez obaw montować je we wszystkich pomieszczeniach w mieszkaniu. Duża wytrzymałość pozwala także na spokojną pielęgnację paneli. Bez obaw można czyścić je wilgotną szmatką lub płaskim mopem. Nie niszczą się także w czasie odkurzania odkurzaczem z końcówką zakończoną włosiem jak przy miotle. Pozwoli to na zachowanie czystości w pomieszczeniu.

Po drugie – wzornictwo inspirowane naturą

Panele Rezult przyciągają spojrzenia swoim wzornictwem. Jest ono inspirowane naturalnym drewnem. Jest to zasługa stosowania wyjątkowej technologii produkcji. Jej zadaniem jest imitowanie naturalnego rysunku drewna. Na panelach widzimy wyraźne słoje i miejsca po sękach. Są na nich też delikatne przebarwienia, które są charakterystyczne dla dębowego drewna. Podobnymi cechami charakteryzują się panele By Parador. Również mają one wyraźny dekor inspirowany naturalnym drewnem. Różnica polega na tym, że kolekcja Rezult ma dodatkowe fazowania na brzegach paneli. Dzięki nim jeszcze bardziej przypominają one prawdziwe deski. Takie wzornictwo sprawia, że panele z tych dwóch kolekcji doskonale nadają się do aranżacji wnętrz we wszystkich możliwych stylach. Wystarczy tylko wybrać swój ulubiony odcień i cieszyć się z podłogi z rysunkiem dębu… ale w przystępnej cenie.

[dp_product id=60 type=c lang=PL domain=0 size_img="medium_default" button="Zobacz więcej" with_taxes=0 with_price=0 currency=zł track="my=https://gremont.com.pl"]
[dp_product id=59 type=c lang=PL domain=0 size_img="medium_default" button="Zobacz więcej" with_taxes=0 with_price=0 currency=zł track="my=https://gremont.com.pl"]
[dp_product id=58 type=c lang=PL domain=0 size_img="medium_default" button="Zobacz więcej" with_taxes=0 with_price=0 currency=zł track="my=https://gremont.com.pl"]
[dp_product id=57 type=c lang=PL domain=0 size_img="medium_default" button="Zobacz więcej" with_taxes=0 with_price=0 currency=zł track="my=https://gremont.com.pl"]

Po trzecie – do ogrzewania podłogowego

Panele podłogowe Metamorphose doskonale nadają się do ogrzewania podłogowego. To ważna cecha, bo nie wszystkie podłogi z laminatu się tym charakteryzują. Panele układa się na specjalnych podkładach po to, by tworzyły podłogę pływającą. Warto zaznaczyć, że ogrzewanie podłogowe jest wykorzystywane w wielu nowoczesnych projektach. Ogrzewanie podłogowe niweluje potrzebę montowania nieestetycznych grzejników. We wszystkich tych nowoczesnych projektach mogą pojawić się panele podłogowe Metamorphose, które doskonale udają naturalne drewno.

Po czwarte – odporne na działanie promieniowania UV

Czy wiesz, że przez cały czas jesteś narażony na działanie promieniowania UV? Nie tylko Ty. Również wszystkie Twoje przedmioty, w tym też podłogi. Na skutek jego działania laminat może odbarwiać się i tracić fabryczne kolory. Nie dotyczy to paneli Metamorphose. Są odporne na szkodliwe działanie promieniowania UV. Dzięki temu nie tracą kolorów, nawet jeśli są przez lata wystawione na intensywne działanie promieniowania słonecznego. Być może myślisz sobie, że Ciebie problem zbyt intensywnego światła nie dotyczy, ale nie powinieneś go ignorować. Zastanów się, czy w Twoim mieszkaniu są cieplejsze miejsca? Takie w pobliżu okna, w których podłoga często jest odczuwalnie cieplejsza? Jeśli tak, to właśnie tam mamy do czynienia z intensywnym promieniowaniem. Możesz więc pogodzić się z tym, że pogoda w tym miejscu będzie odbarwiona… albo postawić na Metamorphose.

Po piąte – Szybki montaż

Wiesz, dlaczego panele podłogowe są ulubieńcem większości ekip budowlanych? Bo montuje się je bardzo szybko. To wygodne rozwiązanie, które pozwala na szybkie wykończenie wnętrz. Nie ma potrzeby klejenia paneli do podłoża. Nie ma potrzeby czekania, aż klej wyschnie. W czasie montażu nie kurzy się i nie powstają tony odpadów. Dzięki temu nie trzeba się przejmować wielkim sprzątaniem po montażu paneli, a przed nim nie trzeba właściwie zabezpieczać ścian i drzwi. To czysta praca, która daje niesamowite efekty w szybkim czasie. Montaż paneli jest na tyle prosty, że radzą sobie z nim też amatorzy.

Czy ta treść jest przydatna? Podziel się nią ze znajomymi!